newsletter program pro
stálé zákazníky

Minerální koupel s přírodním CO2 v Partnerské kabině

Toto je jedinečná procedura, exkluzivně poskytovaná v historických budovách hotelů Nové a Centrální Lázně v Mariánských Lázních. Ke koupeli se používá pouze místní přírodní minerální voda s vysokým obsahem přírodního CO2 ,minerálních solí a huminových kyselin, která přirozeně vyvěrá ze země.
Minerální voda je ohřívána parou na teplotu v rozmezí 32-34°C a poté vtéká do vany. CO2 probublává na Vaší kůži, kde vytváří uvolňující a šimravý pocit, je vstřebáván kůží do těla, kde zpomaluje srdeční aktivitu a snižuje krevní tlak. Několik procedur má za následek zlepšení oběhu krve, činnosti srdce a ledvin a také zmírnění stresu a úzkosti. Přínosy této procedury jsou podobné jako u suché plynové lázně (viz Hydroterapie: Suchá plynová lázeň), výhodou je, že všechny použité zdroje jsou jak místní, tak i přírodní. Po koupeli následuje relaxační suchý zábal, čímž je zajištěný maximální prospěch z procedury.  
K proceduře je podávaná malá láhev sektu.

Partnerská minerální kabina  
Tato luxusní procedura je poskytovaná v historické minerální kabině s dvěma oddělenými vanami, dekorativní obklady jsou původní z roku 1896.  


Typ: Léčení, Wellness, Medical wellness / Prevence Účinek: protistresový
Čas procedury: 20-50 minutový
Lékařský předpis : ne Kde je dostupný?
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X