newsletter program pro
stálé zákazníky
"Styl a elegance"
Danubius Grand Hotel Margitsziget****Superior
Danubius Grand Hotel Margitsziget**** Superior
Budapest-Margitsziget , 1007 Budapest, Maďarsko, Telefon: +36-1-889-4700, E-mail: msz.reservation@danubiushotels.com
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Danubius Grand Hotel Margitsziget - Léčebné služby

V sousedním Danubius Health Spa Resort Margitsziget, který je s Grand Hotelem spojený vytápěnou podzemní chodbou, je hostům k dispozici nesčetné množství léčebných služeb.
DanubiusHealth Spa Resort Margitsziget patří mezi nejznámější léčivé koupele v Evropě. Procedury jsou založeny na příznivém účinku termální vody ze třípřírodních pramenů ostrova.

Termální voda na Margitině ostrově
Termálnívoda byla objevena v roce 1866. Teplota vody je 70°C, do hydroterapeutických jednotek hotelu přichází ochlazena na teplotu cca 34°C, 36°C a 40°C, přičemž si na 100% udrží svoje účinné látky.
Termálnívoda na Margitině ostrově je zvlášť účinná při léčbě nemocí pohybového ústrojenství, některých nemocí nervového systému, jakož i při léčbě nemocí periferického krevního oběhu. Uvolnění se v termální vodě je dokonalou možností zbavit se nashromážděného stresu.

Indikace lázeňské kúry
Revmatickéonemocnění pohybového ústrojenství, chronické zápaly kloubů (s výjimkouakutní fáze), degenerativní změny z opotřebování kloubů a páteře, dna, revmatická artritida, Bechterewova nemoc, diskopatie, fibromylagie, zápal šlachové pochvy, bolesti v křížích, chronický zápal okolí ramenního klobu, poruchy způsobené nesprávným držením těla, pooperační rehabilitace po operacích kostí a kloubů, rehabilitace po úrazech, vyčerpanost, chronické nemoci dýchacího ústrojenství, chronické poruchy krevního oběhu končetin, potíže související s nervovým systémem, regenerace v pokročilém věku.

Kontraindikace lázeňské kúry
Infekčnínemoci, zhoubné nádory, leukemie, těžká hemofilie nebo chudokrevnost, akutní trombóza a thrombophlebitis, astma, těžká hyperthyreoza (zvýšená funkce štítné žlázy), horečkové stavy, těhotenství, endometrióza, inkontinence, některé kožní nemoci, autoimunitní onemocnění.

Procedury

 • Diagnostika
 • Balneoterapie a hydroterapie
 • Mechanoterapie
 • Elektroterapie
 • Bahenní zábal
 • Inhalace, oxygenoterapie
 • Kardiologické centrum - kardiologické vyšetření a služby
 • VitalCenter - Stomatologická klinika
 • Aura International - Plastická chirurgie
 • Focus Medical - Laserová oční klinika
 • Dietetická konzultace, dietní plán, dietní kuchyně

Léčebnéprocedury se provádějí tradičně v ranních hodinách, ale na požádání jsou dostupné až do 18:00 hodin. Relaxační ošetření a ošetření, které sinevyžadují lékařské vyšetření, jsou dostupná po celou otvírací dobu léčebných lázní. Ošetření ve dnech pracovního volna neposkytujeme.
Léčebné procedury v Danubius Grand Hotel Margitsziget


Budapest-Margitsziget , 1007 Budapest, Maďarsko Telefon: +36-1-889-4700
Telefonická rezervace: +36 1 889 4752, Rezervace faxem: +36 1 889 4988, E-mail: msz.reservation@danubiushotels.com,
GPS Koordináty:N 47°31'57" E 19°3'11"
Danubius Healthy Choice Danubius Quality Conference
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Danubius Grand Hotel Margitsziget