newsletter program pro
stálé zákazníky
"Wellness v centre města"
Danubius Health Spa Resort Helia****
Danubius Health Spa Resort Helia****
Kárpát utca 62-64., 1133 Budapest, Maďarsko, Telefon: +36-1-889-5800, E-mail: helia.reservation@danubiushotels.com
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Danubius Health Spa Resort Helia - Léčebné služby

Léčebné služby
Termální voda z Margitina ostrova
Termálnívoda je pumpovaná do léčivých lázní hotelu z pramenu na nedalekém Margitině ostrově (Margitsziget). Termální voda z Magitina ostrova je známá svými mimořádnými léčivými vlastnostmi. Zvlášť vhodná je na léčeníbolestí kloubů a svalů, vyčerpanosti, únavy, poruch krevního oběhu. Koupel v termální vodě Vám pomůže uvolnit se, a zbavit se každodenního stresu a napětí.

Prameň 70°C teplé léčivé vody byl na Margitiněostrově objevený v roce 1886. Voda je před použitím ochlazena na 34°C, 36°C a 38°C tak, že si přitom zachová všechny svoje jedinečné léčivé prvky.

Indikace
Revmatickéonemocnění pohybového ústrojenství, chronické zápaly kloubů (s výjimkouakutní fáze), degenerativní změny z opotřebování kloubů a páteře, dna, revmatická artritida, Bechterewova nemoc, diskopatie, fibromylagie, zápal šlachové pochvy, bolesti v křížích, chronický zápal okolí ramenního klobu, poruchy způsobené nesprávným držením těla, pooperační rehabilitace po operacích kostí a kloubů, rehabilitace po úrazech, vyčerpanost, chronické nemoci dýchacího ústrojenství, chronické poruchy krevního oběhu končetin, potíže související s nervovým systémem, regenerace v pokročilém věku.

Kontraindikace
Infekčnínemoci, zhoubné nádory, leukemie, těžká hemofilie nebo chudokrevnost, akutní trombóza a thrombophlebitis, astma, těžká hyperthyreoza (zvýšená funkce štítné žlázy), horečkové stavy, těhotenství, endometrióza, inkontinence, některé kožní nemoci, autoimunitní onemocnění.

Procedury

  • Diagnostika
  • Balneoterapie a hydroterapie
  • Mechanoterapie
  • Elektroterapie
  • Zábaly
  • Inhalace
  • Solná jeskyně
  • Maitland manuální terapie

Léčebnéa wellness ošetření poskytujeme ve všedni dny od 7.30 do 20.30, během víkendů a svátků od 10.00 do 20.00 hodiny. Léčebné procedury poskytujemejenom po lékařském vyšetření. Ošetření ve dnech pracovního volna nejsoudostupná.
Dohodnuti termínu: 889 -5820
Léčebné procedury v Danubius Health Spa Resort Helia


Kárpát utca 62-64., 1133 Budapest, Maďarsko Telefon: +36-1-889-5800
Telefonická rezervace: +36 1 889 5823, Rezervace faxem: +36 1 889 5801, E-mail: helia.reservation@danubiushotels.com,
GPS Koordináty:N 47°31'32" E 19°3'21"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Danubius Quality Conference
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Danubius Health Spa Resort Helia