newsletter program pro
stálé zákazníky
"Wellness v centre města"
Danubius Hotel Helia****
Kárpát utca 62-64., 1133 Budapest, Maďarsko, Telefon: +36-1-889-5800, E-mail: helia.reservation@danubiushotels.com
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Danubius Hotel Helia - Léčebné služby

Léčebné služby
Termální voda z Margitina ostrova
Termálnívoda je pumpovaná do léčivých lázní hotelu z pramenu na nedalekém Margitině ostrově (Margitsziget). Termální voda z Magitina ostrova je známá svými mimořádnými léčivými vlastnostmi. Zvlášť vhodná je na léčeníbolestí kloubů a svalů, vyčerpanosti, únavy, poruch krevního oběhu. Koupel v termální vodě Vám pomůže uvolnit se, a zbavit se každodenního stresu a napětí.

Prameň 70°C teplé léčivé vody byl na Margitiněostrově objevený v roce 1886. Voda je před použitím ochlazena na 34°C, 36°C a 38°C tak, že si přitom zachová všechny svoje jedinečné léčivé prvky.

Indikace
Revmatickéonemocnění pohybového ústrojenství, chronické zápaly kloubů (s výjimkouakutní fáze), degenerativní změny z opotřebování kloubů a páteře, dna, revmatická artritida, Bechterewova nemoc, diskopatie, fibromylagie, zápal šlachové pochvy, bolesti v křížích, chronický zápal okolí ramenního klobu, poruchy způsobené nesprávným držením těla, pooperační rehabilitace po operacích kostí a kloubů, rehabilitace po úrazech, vyčerpanost, chronické nemoci dýchacího ústrojenství, chronické poruchy krevního oběhu končetin, potíže související s nervovým systémem, regenerace v pokročilém věku.

Kontraindikace
Infekčnínemoci, zhoubné nádory, leukemie, těžká hemofilie nebo chudokrevnost, akutní trombóza a thrombophlebitis, astma, těžká hyperthyreoza (zvýšená funkce štítné žlázy), horečkové stavy, těhotenství, endometrióza, inkontinence, některé kožní nemoci, autoimunitní onemocnění.

Procedury

  • Mechanoterapie

Mechanoterapeutické procedury jsou prováděny ve všední dny v době od 7:00 do 14:30 hodin.
Rezervace termínu: +36 1 889-5820
Léčebné procedury v Danubius Hotel Helia


Kárpát utca 62-64., 1133 Budapest, Maďarsko Telefon: +36-1-889-5800
Telefonická rezervace: +36 1 889 5823, Rezervace faxem: +36 1 889 5801, E-mail: helia.reservation@danubiushotels.com,
GPS Koordináty:N 47°31'32" E 19°3'21"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Danubius Quality Conference
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Danubius Hotel Helia