newsletter program pro
stálé zákazníky
"V historickém prostředí"
Hilton Budapest

Hilton Budapest

Hess András tér 1-3., 1014 Budapest, Maďarsko, Telefon: +36-1-889-6600, E-mail: info.budapest@hilton.com

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

"V historickém prostředí"

  • Pohodli a luxus v srdci Budínské hradní čtvrti, zařazené do světového děditství.
  • Pokochejte se z pokojů a restaurací hotelu pohledem na čarovnou panorámu Budapešti a Dunaje, a projděte se po romantických ulicích Budína s kamennou dlažbou.
  • Architektonický zážitek: moderní interiér hotelu se snoubí s prvkami dominikánského kláštera z 13. staletí, který se nalézal na místě nynějšího hotelu.
  • Jedinečný hotel s příjemnou atmosférou! Dominikánsky dvůr je oblíbeným místem organizování podujetí v přírodě, recepcí a koncertů.
  • 21 sál hotelu, vhodných na uspořádávání různých událostí, je dokonalou volbou pro organizování podujetí a sňatků na vysoké úrovni.
  • V moderní a stylové restauraci ICON si můžete zároveň dopřát požitek z mistrovských výtvorů maďarské a mediteránské kuchyně a z úchvatné panorámy Dunaje.

POKOJE A SLUŽBY

321 klimatizovaných   pokojů a 6 apartmánů sejf, TV, 2 telefony, WiFi, minibar, rádio, vařič kávy a čaje, žehlička, žehlící prkno, sušič na vlasy. Celý hotel je nekuřácký. Možnost brát se sebou domácí zvířata.
Garáž, možnost parkovat (za úhradu), Business & Meeting center, pokojový servis, prádelna, fittness centrum, sauna, salón krásy, kadeřnictví, prodejna suvenýrů. Pro děti: dětská postel, dětská židle na krmení, dětský kočárek, na požádání také dozor na děti.

RESTAURACE

Moderní restaurace s mediteránskými a domácími jídlem. Loby bar je po celý den dokonalým místem na trávení času.

PODUJETÍ A KONFERENCE

24 míst, s kapacitou 660 osob, na uspořádávaní podujetí a mítinků.Hess András tér 1-3., 1014 Budapest, Maďarsko Telefon: +36-1-889-6600
Telefonická rezervace: +36 1 889 6600, Rezervace faxem: +36 1 889 6644, E-mail: info.budapest@hilton.com,
GPS Koordináty:N 47°30'9" E 19°2'1"
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Hilton Budapest