newsletter program pro
stálé zákazníky
"STOP & SHOP"
Hotel Erzsébet City Center***Superior

Hotel Erzsébet City Center*** Superior

Károlyi utca 11-15., 1053 Budapest, Maďarsko, Telefon: +36-1-889-3700, E-mail: erzsebet.reservation@danubiushotels.com
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

"STOP & SHOP"

  • Moderní hotel s příjemnou atmosférou uprostřed rušného města, na nové ulici pěší zóny, v obchodní a kulturní čtvrti, v blízkosti vynikajících restaurací a kaváren.
  • Hotel, nalézající se na několik kroků od nejznámější ulice pěší zóny města, od ulice Váci, je ideálním výchozím místem pro hosty přicházejících za nákupy, na procházku, prohlídku města, ale i pro businessmani.
  • Projděte se uličkami města, nakupujte, sednete si někde na kávu, a jestli Vám ještě zůstalo trochu času, prohlídněte si blízké trhoviště Vásárcsarnok.

POKOJE A SLUŽBY

123 klimatizovaných pokojů, WiFi v každém pokoji, sprcha, sušič na vlasy, telefon, minibar, TV. Propojené, kuřácké a nekuřácké pokoje.
Prádelna, sejf, prodejna suvenýrů, autopůjčovna.
Parkoviště: Hostům, přijíždějícím vlastním autem, doporučujeme parkovací dům Franklin s placeným parkováním, 150 metrů od hotelu, v ulici Reáltanoda, kde je pro hosty hotelu zajištěné parkování se slevou.
Bezplatné WiFi v celém areálu hotelu.

RESTAURACE

MészárSteak Kitchen, Judy’s Wine Bar

 


 Károlyi utca 11-15., 1053 Budapest, Maďarsko Telefon: +36-1-889-3700
Telefonická rezervace: +36 1 889 3746, Rezervace faxem: +36 1 889 3763, E-mail: erzsebet.reservation@danubiushotels.com,
GPS Koordináty:N 47°29'30" E 19°3'27"
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Hotel Erzsébet City Center