newsletter program pro
stálé zákazníky
"Máte už svůj oblíbený hotel?"
Danubius Health Spa Resort Bük****
Danubius Health Spa Resort Bük****
Európa út 1., 9740 Bük, Maďarsko, Telefon: +36-94-889-400, E-mail: buk.reservation@danubiushotels.com
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Danubius Health Spa Resort Bük - Konference

Doporučujeme se Vám do pozornosti...

Náš hotel je ideálním místem na pořádání školení, mítinků pro 10 - 50 osob, podujetí pro 150 osob, dále na prezentace, pracovní olympiády, týmové tréningy, vánoční párty, rodinné víkendy, atd., ne jen díky tradičně poskytovaným službám, dobře vybaveným separovaným sálům, svojí vynikající kuchyni a rekreačně - sportovním zařízením, ale i díky pestré nabídce programů na volný čas.

Mimořádně široký okruh námi poskytovaných služeb je zárukou Vašeho úspěšně zorganizovaného podujetí. Pokoje superior s přístupem na širokopásmový Internet a pokojovým sejfem, moderní technika v konferenčních sálech a garantovaná odbornost jsou zárukou efektivní práce, a pestrá fitness - wellness nabídka hotelu poskytuje pro každého jedinečné možnosti oddechu.

Jsme rádi, že náš lehce přístupný hotel, ležící v malebném přírodním prostředí, je úspěšným a známým dějištěm podujetí, kde se jejich účastníci mohou, daleko od ruchu každodenního života ve městě, soustředit na odborné programy a oddávat se zaslouženému oddechu.

V našich konferenčních sálech je v zájmu zajištění přednášek na vysoké úrovni k dispozici projektor, dia promítač a zpětný projektor, CD přehrávač, mobilní jeviště, řečnický pult, TV přijímač, video, zesilovače, tabule, videokamera, flipchart, mikrofon (i bezdrátový), promítací plátno, info-tabule a laserové ukazovátko.

V konferenčních sálech, v hale a na terase můžete požádat o přístup na bezdrátový Internet (WiFi).

Európa út 1., 9740 Bük, Maďarsko Telefon: +36-94-889-400
Telefonická rezervace: +36 94 889 416, Rezervace faxem: +36 94 889 432, E-mail: buk.reservation@danubiushotels.com,
GPS Koordináty:N 47°23'5" E 16°47'1"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Emporium Wellness and Beauty Danubius Quality Conference TÜV
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Danubius Health Spa Resort Bük