newsletter program pro
stálé zákazníky
"Tradice a odbornost"
Danubius Health Spa Resort Hévíz****Superior
Danubius Health Spa Resort Hévíz**** Superior
Kossuth Lajos utca 9-11., 8380 Hévíz, Maďarsko, Telefon: +36-83-889-400, E-mail: heviz.reservation@danubiushotels.com
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Danubius Health Spa Resort Hévíz - Léčebné služby

Jezero Hévíz
Městouž ve svém názvu poukazuje na vznik jezera: voda vyživovaná termálním pramenem. Jezero o rozloze 47.500 m2, nacházející se na styčném bodě křížových zlomů, je největší přírodní teplovodní jezero s rašelinovým dnem na světe, napájené prameny termální vody.
Voda obsahuje sulfidy, zatím co bahno obsahuje jak neorganické tak i organické látky.
Termálnívoda vytryskuje z pramenného kráteru v hloubce 38 metrů a její průměrnáteplota v lete je 33 - 35°C, ale ani v zimě neklesá pod 23°C, což umožňuje celoroční přírodní koupání.
Voda jezera je známá svými léčivými účinky při revmatických nemocích, nemocích pohybového ústrojenství, svalů a nervového systému, respektive při gynekologických nemocích.

Hévízské bahno
Mimořádné léčebné účinky má bahno, pokrývající dno jezera, které se používá smíchané s léčivou vodou.
Hévízskébahno tvoří přechod mezi čistě anorganickým bahnem a bahnem s vysokým obsahem organických látek. Hlavní úlohu hrají rostlinné vlákna. Anorganickou část tvoří především karbonáty kalcia a magnézia, sulfáty, snízkým obsahem radonu.

Indikace
Revmatickéonemocnění pohybového ústrojenství, bolesti kĺbov, Spondylarthritis ankylopoetica (Bechterewova nemoc), diskopathie, úrazy a pooperační rehabilitace po ortopedických operacích (kloubové náhrady, korekční operace, operace bederního pruhu, atd.), neuropatie, tenisový loket, bolesti v křížích, peritenditida, poruchy pohybového ústrojenství, fibromyalgie.

Kontraindikace
Infekčnínemoci (TBC, Hepatitis, atd.), zhoubné nádory, sclerosis multiplex, poruchy krevního oběhu se srdečním selháním, po srdcovém infarktu a v případě přístroje regulujícího srdcový rytmus (pace-maker) je kúra možnájenom po kardiologickém vyšetření, trombóza, trombophlebitis, těžká hemofilie nebo chudokrevnost, leukémie, zvýšená funkce štítné žlázy (Basedova nemoc), vysoký krevní tlak, těhotenství. Nedoporučuje se dětemladším 14 let.

Procedury

 • Diagnostické vyšetření
 • Balneoterapie a hydroterapie
 • Fyzioterapie
 • Elektroterapie
 • Zábaly
 • Fototerapie
 • Magnetoterapie
 • Inhalace
 • Poradenství v oblasti zdravého životního stylu a stravování

Speciální služby:
Akupunktura bez jehly


Léčebné procedury jsou k dispozici od pondělí do soboty v následujících termínech:
pondělí – středa: 7:00 – 15:30
čtvrtek – pátek: 7:00 – 18:00
sobota: 7:00 – 15:30

Relaxační ošetření a ošetření, které si nevyžadují lékařské vyšetření jsou k dispozici od pondělí do soboty od 8:00 do 15:30.
Léčebné procedury v Danubius Health Spa Resort Hévíz


Kossuth Lajos utca 9-11., 8380 Hévíz, Maďarsko Telefon: +36-83-889-400
Telefonická rezervace: +36 83 889 444, Rezervace faxem: +36 83 889 402, E-mail: heviz.reservation@danubiushotels.com,
GPS Koordináty:N 46°47'13" E 17°11'12"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Emporium Wellness and Beauty Danubius Quality Conference Traditional Hévíz Therapy TÜV
Modernější, hezčí!

S radostí Vám oznamujeme, že kompletní vnitřní sekce sauny v hotelu Danubius Health Spa Resort Hévíz projde v období od 19. února do 10. dubna 2017 plánovanou přestavbou. Po rekonstrukci můžete v této sekci využívat následující zařízení, která budou splňovat všechna Vaše očekávání:

 • bio (aromatická) sauna,
 • finská sauna,
 • infrasauna,
 • parní kabina,
 • zážitkové sprchy,
 • odpočinkové prostory s vytápěnými lavicemi.

V době rekonstrukce bude i nadále v provozu vnitřní plavecký bazén, vířivka, 2 kryté termální bazény, venkovní zážitkový bazén a venkovní finská sauna. Práce spojené s hlukem budou vykonávány každý den v době mezi 9:00 a 13:00 hodinou a 15:00 a 18:00 hodinou.

Jako kompenzaci za případné nepříjemnosti je v ceně za ubytování s polopenzí v daném období zahrnuta speciální sleva ve výši 10 % z původní ceny (tato sleva se NEVZTAHUJE na příplatky, procedury a jiné služby).

Pro další informace kontaktujte naše pracovníky.

Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Danubius Health Spa Resort Hévíz