newsletter program pro
stálé zákazníky
"Ciťte se v Londýně jako doma"
Danubius Hotel Regents Park****
Danubius Hotel Regents Park****
18 Lodge Road St. John’s Wood , NW8 7JT Londýn, Anglie, Telefon: +44-20-772-27-722, E-mail: sales@danubiuslondon.co.uk
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Danubius Hotel Regents Park - Pokoje

Navštivte při obchodních, soukromých nebo rodinných událostech centrum Londýna a naše hotelové pokoje poskytnou každému hostu všechno, co slouží jeho odpočinku během pobytu. Danubius Hotel Regents Park nabízí hostem spolu 365 pokojů na 11 patrech. K dispozici jsou Vám pokoje standard, rodinné, propojené pokoje, ale třeba i apartmá.

Danubius pokoj Štandard
Hosté mají k dispozici 278 dvoulůžkových, moderně upravených pokojů classic, zařízených klasickým nábytkem ze dřeva, velká manželská postel, psací stůl a pohodlná židle, tv s plochou obrazovkou a WiFi. Krásny výhled na Lord´s Cricket Ground a na Regents Park – dle výběru.
close


Danubius Classic Standard Twin
Hosté mají k dispozici 73 dvoulůžkových, moderně upravených pokojů classic twin, zařízených klasickým nábytkem ze dřeva, zařízených velkou manželskou postelí, psacím stolem a pohodlnou židlí, tv s plochou obrazovkou a WiFi. Krásny výhled na Lord´s Cricket Ground a na Regents Park – dle výběru.
close


Junior Suite
Za příplatek £ 50.00 je k dispozici jeden ze 7 apartmá Junior, které mají samostatný obývací pokoj s pohodlnou pohovkou. V těchto pokojích slouží pohodlí hostí také koupací plášť, de luxe výbava v koupelně, a pri příjezdu láhev minerálky.
Hosté mají pro svoje pohodlí k dispozici velkou manželskou postel s přikrývkou, stůl s pohodlnými židlemi, samostatný obývací pokoj s pohodlnou rozkládací pohovkou, tv s plochou obrazovkou a WiFi. Z pokojů je krásny výhled na Lord´s Cricket Ground a na St. John´s Wood.
close


Suite Deluxe
Za příplatek jenom £ 100.00 je k dispozici jeden z 2 prostorných apartmá Suite De luxe. Díky tomu, že se nacházejí na 11. patře, je z nich úžasný výhled na Lord´s Cricket Ground. Příplatek Vám zajistí pohodlí extra rozměrné postele a samostatné garderóby. V těchto pokojích slouží pohodlí hostů  koupací plášť, papuče, de luxe výbava v koupelně, jakož i MP3 dokovací stanice a při příjezdu láhev minerálky.
Pokoje jsou moderně upravené, zařízené klasickým nábytkem ze dřeva a pohodlnou rozměrnou manželskou postelí, dále je v nich psací stůl a pohodlná židle, samostatný obývací pokoj s pohodlnou pohovkou, tv s plochou obrazovkou a WiFi.
close


Executive Suite Deluxe
Váš pobyt může být nezapomenutelný i díky apartmá Executive De luxe, který je Vám k dispozici za příplatek £ 150.00. Díky tomu, že se nachází na 11. patře, rozkládá se na dvou podlažích, má samostatný obývací pokoj, jídelnu a samostatné WC na dolném a ložnici na horním podlaží. Z apartmá je překrásný výhled na Lord´s Cricket Ground. V těchto pokojích slouží pohodlí hostů  koupací plášť, papuče, de luxe výbava v koupelně, MP3 dokovací stanice a při příjezdu láhev minerálky.
Pokoje jsou moderně upravené, zařízené klasickým nábytkem ze dřeva a pohodlnou, extra rozměrnou manželskou postelí, dále je v nich psací stůl a pohodlná židle, tv s plochou obrazovkou a WiFi.
close


Kapacita pokoje je 2 osob, z toho může být počet dospělých osob maximálně 2.

info
Skrytí Setup
 
18 Lodge Road St. John’s Wood , NW8 7JT Londýn, Anglie Telefon: +44-20-772-27-722
Telefonická rezervace: +44 20 77 22 77 22, Rezervace faxem: +44 20 74 83 24 08, E-mail: reservations@danubiuslondon.co.uk,
GPS Koordináty:N 51°31'51" E 0°10'0"
Danubius Quality Conference
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Danubius Hotel Regents Park