newsletter program pro
stálé zákazníky
„Hvězda, lázně a styl“
Danubius Health Spa Resort Hvězda****Superior
Danubius Health Spa Resort Hvězda**** Superior
Goethovo namesti 7, 353 52  Mariánské Lázně, Česká Republika, Telefon: +420-354-631-111, E-mail: hvezda@badmarienbad.cz
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Danubius Health Spa Resort Hvězda - Kosmetický salon


Prohlédněte si nabídku ošetření!
Termín na zvolené ošetření si prosím rezervujte předem, byť i před příchodem.

Telefonní číslo: +420 354 331 106
Email: hvspa@badmarienbad.cz


Krása Comfort Zone

Ošetření Comfort Zone současně ošetřují pleť, tělo i duši. Při vyvíjení exkluzivních produktů, ošetření a rituálů je vždy cílem vyhledání nejúčinnějších látek a zajištění nejlepšího výsledku. Ošetření Comfort Zone působí současně směrem zvenku dovnitř a zevnitř ven, aby tak zaručily maximální účinnost kosmetických ošetření . Jejich cílem je pobízet k vědecky podloženému, holistickému, zdravému a udržitelnému způsobu života.

Zobrazení procedur
  Active Pureness - čistota pleti

Hluboce čistící ošetření , poskytující pleti svěžest a jednotnost . Díky možnosti výběru ze dvou typů masek  je ošetření ideální pro všechny typy pleti : mastnou, smíšenou i citlivou.


Treatment price: 60' - 1,110.00 CZK
  Active Pureness muži - čistota pleti

Hloubkově čistící ošetření ,stahuje póry , harmonizuje pleť , je vhodné pro všechny typy pleti .


Treatment price: 60' - 1,110.00 CZK
  Aroma Soul Peeling - peelingové rituální ošetření

Hloubkový aromaterapeutický peeling pro prozářenou a hladkou pokožku , intenzivní výživa a péče vulkanickým peelingem s esenciálními oleji. 


Treatment price: 60' - 1,480.00 CZK
  Aromasoul- aromatické rituální ošetření

Unikátní zklidňující rituál , účinná relaxace těla a duše , výživa  pokožky, hloubková hydratace  . Masáž spojuje  energii čtyř elementů a inspiraci ze 4 koutů světa: čínské masáže, středomořské římské masáže, ajurvédské prohřívací techniky a relaxační arabské techniky. Obnovuje, vyživuje, omlazuje a zkrášluje všechny typy pleti .


Treatment price: 60' - 1,480.00 CZK
  Body Strategist - intensivní anticellulitidní ošetření

Intenzivní ošetření určené na odolné tukové polštáře a pokročilé stupně celulitidy. Efekt ochlazení a zahřátí stimuluje mikrocirkulaci v postižených partiích a podporuje vstřebávání aktivních lipolytických složek. Toto ošetření není vhodné pro klientky při problémech se štítnou žlázou a v průběhu těhotenství.


Treatment price: 60' - 1,480.00 CZK
  Body Strategist -cellulite wrap - intensivní anticellulitidní bandáž

Tlakové bandážové ošetření k eliminaci zbytkových metabolitů a detoxikaci za pomoci drenážních éterických olejů a přírodních aktivních ingrediencí . S jedinečným účinkem na otoky, redukci tukových buněk, edematózní celulitidu a pomerančovou kůži. Pokožka je po ošetření hladká a pevná.  Toto ošetření není vhodné pro klientky při problémech se štítnou žlázou a v průběhu těhotenství


Treatment price: 90' - 1,990.00 CZK
  Chrono Reverser Luxury Lifting - lifting peeling, anti - aging

Kolagenové, vyhlazující ošetření s alfa-hydroxy kyselinami .Jedinečné ošetření pro obnovu struktury pleti s efektem okamžité revitalizace , hloubkové hydratace a vyhlazení pleti . Stimulace buněčné obnovy a mikrocirkulace . Pleť je prozářená , vyhlazená.


Treatment price: 90' - 1,880.00 CZK
  Express Liftink - lifting masáž + maska

Krátké , omlazující , liftingové ošetření s dlouhotrvajícím účinkem ,které dodává pleti tón, jednotnost a prozáření. Ošetření obsahuje omlazující masáž a liftingovou masku .  


Treatment price: 30' - 790.00 CZK
  Eye and Lip supreme - péče o oči a rty

Specifické ošetření k celkovému omlazení očního okolí a rtů. Eliminuje známky stresu a únavy , Zmírňuje otoky , váčky , kruhy pod očima . Vyhlazuje vrásky  okolo očí a rtů. Poskytuje hloubkovou výživu a ochranu proti volným radikálům .


Treatment price: 30' - 580.00 CZK
  Glorious Skin - intenzivní lifting

Omlazující ošetření , kosmetický lifting s okamžitý účinkem bez chirurgického zákroku . Jedinečná kombinace vysoce aktivních látek , aktivního vitamínu C a přírodních biotechnologických liftingových ingrediencí umožňuje dosáhnout výrazného výsledku  , okamžité svěžesti a  projasnění  .


Treatment price: 60' - 1,480.00 CZK
  Hydramemory - hloubková hydratace

Hloubkově hydratační ošetření pro obličej ,krk a dekolt , které obnovuje přirozenou vláčnost a pružnost pleti , dodává hebkost a zanechává pocit osvěžení . Navrací pleti dokonalou hydratační rovnováhu , která přispívá k mladistvému vzhledu pokožky.


Treatment price: 60' - 1,480.00 CZK
  Hydramemory - hloubková hydratace muži

Intenzivní  obnovující hydratační ošetření , pro suchou,dehydratovanou pokožku,  doporučované při dlouhodobému působení nepříznivého počasí, po náročném cestování , zejména po dlouhém letu  eventuelně jako příprava pokožky  před cestou  .


Treatment price: 60' - 1,480.00 CZK
  Lifting - anti-age performance muži

Aktivně omlazující ošetření, redukující vrásky , sjednocující tón pleti  ,sestavené  dle specielních požadavků mužské pokožky.


Treatment price: 60' - 1,480.00 CZK
  Lifting dekoltu a poprsí

Omlazující a relaxační, výživa a zjemnění pro suchou pokožku, která ztrácí pružnost. Ošetření s použitím přípravků vyrobených dle nejpřísnějších norem ECO-CERT spojené s uvolňující relaxační masáží. Výtažky z motýlového keře a vzácné tropické oleje chrání kožní buňky před poškozením. Ošetření detoxikuje , vyživuje a chrání pokožku .


Treatment price: 60' - 1,480.00 CZK
  Monticelli Mud - zeštíhlující bahenní zábal

Exkluzivní termální ošetření, které pomocí součinnosti přírodních aktivních látek (bromid – sodný, léčivé vody z Monticelli a éterických olejů) působí drenážně, pomáhá redukovat  váhu, detoxikuje organismus.


Treatment price: 90' - 1,990.00 CZK
  Pedikúra + Vital Leg - drenážní maska na unavené nohy

Kombinace pedikúry a detoxifikačního  ošetření poskytující úlevu  od otoků dolních končetin.  


Treatment price: 60' - 490.00 CZK
  Skin Resonance - citlivá pleť

Ošetření pro citlivou a jemnou pokožku .Ošetření snižuje překrvení , vyrovnává a chrání reaktivní načervenalou pleť a zároveň posiluje slabé a křehké kapiláry.


Treatment price: 60' - 1,110.00 CZK
  Tibetská zvuková masáž

Tibetská zvuková masáž je inspirována Ku Nye, antickou starobylou praktikou, která patří do tradiční tibetské medicíny.Vznikla v Tibetu před více než 3900 lety.Tento jedinečný masážní rituál hýčká vaše tělo a duši .Kombinace zvuku  posvátných Tibetských zpívajících  misek ,BIO tělových  másel  ,vzácných aroma olejů a horkých  kamenů vytváří nádherný holistický zážitek. Rituál odbourává stres ,odstraňuje úzkost a nespavost, navozuje hlubokou relaxaci s dlouho přetrvávajícím účinkem .Masáž má detoxikační a omlazující účinky, vyživuje a hydratuje pokožku.V úvodu masáže pocítíte harmonizující  účinek zvuku  tibetských mís, poté budeme Vaše tělo masírovat  Bio másly a aroma oleji .Masáž  horkými  kameny prohřeje unavené svaly .Pomocí akupresurních tlaků povzbudíme metabolismus a nastartujeme  detoxikaci. Na závěr Vaše tělo i mysl opět souzní  se zvukem vzácných Tibetských mís .Rituál doporučujeme absolvovat v odpoledních hodinách, pro doznění hlubokého relaxačního účinku .


Treatment price: 120' - 2,990.00 CZK

Krása Icoone

Díky ošetření s Icoone dochází ke zintenzivnění mikrocirkulačního krevního toku a lymfatického toku. Oblasti s přebytečným tukem stimulovány tak, aby získaly ohromující výsledky i na těch nejproblematičtějších místech. Rozdíly jsou viditelné již po prvním sezení - dochází k redukci tkáňové fibrózy, lipolýzy a ke stimulaci produkce kolagenu, redukci jemných linií a vrásek i na těch nejchoulostivějších místech, přemodelování kontur obličeje, úbytku celulitidy.  Kůže se rychle regeneruje, zanechává pocit pevné, hladké, lépe tónované pokožky a působí uvolněně.

Zobrazení procedur
  Ošetření obličeje - lymfatická drenáž + lifting obličeje a dekoltu

Díky ošetření s Icoone dochází ke zintenzivnění mikrocirkulačního krevního toku a lymfatického toku. Oblasti s přebytečným tukem stimulovány tak, aby získaly ohromující výsledky i na těch nejproblematičtějších místech. Rozdíly jsou viditelné již po prvním sezení - dochází k redukci tkáňové fibrózy, lipolýzy a ke stimulaci produkce kolagenu, redukci jemných linií a vrásek i na těch nejchoulostivějších místech, přemodelování kontur obličeje, úbytku celulitidy.  Kůže se rychle regeneruje, zanechává pocit pevné, hladké, lépe tónované pokožky a působí uvolněně.
Ošetření se skládá ze „základního“ programu, který trvá cca 20 minut – je zaměřen na obecné kožní potíže (např. celulitida, edém…) a pokračuje desetiminutovým „zaměřeným“ programem, který působí na konkrétní nedokonalosti (např. povadlou kůži v oblasti dolních stehen/paží, povislé zadní partie, lifting obličeje, dekoltu…).
Ošetření lze absolvovat 1 X denně (7 dní v týdnu), pro dosažení vyššího efektu je ideální kombinace s anticelulitidní terapií těla nebo liftingovým ošetřením.


Treatment price: 1,790.00 CZK
  Ošetření obličeje a těla - lymfatická drenáž + 4 partie těla+ lifting obličeje a dekoltu

Díky ošetření s Icoone dochází ke zintenzivnění mikrocirkulačního krevního toku a lymfatického toku. Oblasti s přebytečným tukem stimulovány tak, aby získaly ohromující výsledky i na těch nejproblematičtějších místech. Rozdíly jsou viditelné již po prvním sezení - dochází k redukci tkáňové fibrózy, lipolýzy a ke stimulaci produkce kolagenu, redukci jemných linií a vrásek i na těch nejchoulostivějších místech, přemodelování kontur obličeje, úbytku celulitidy.  Kůže se rychle regeneruje, zanechává pocit pevné, hladké, lépe tónované pokožky a působí uvolněně.
Ošetření se skládá ze „základního“ programu, který trvá cca 20 minut – je zaměřen na obecné kožní potíže (např. celulitida, edém…) a pokračuje desetiminutovým „zaměřeným“ programem, který působí na konkrétní nedokonalosti (např. povadlou kůži v oblasti dolních stehen/paží, povislé zadní partie, lifting obličeje, dekoltu…).
Ošetření lze absolvovat 1 X denně (7 dní v týdnu), pro dosažení vyššího efektu je ideální kombinace s anticelulitidní terapií těla nebo liftingovým ošetřením.


Treatment price: 2,290.00 CZK
  Ošetření těla - lymfatická drenáž + 3 partie těla

Díky ošetření s Icoone dochází ke zintenzivnění mikrocirkulačního krevního toku a lymfatického toku. Oblasti s přebytečným tukem stimulovány tak, aby získaly ohromující výsledky i na těch nejproblematičtějších místech. Rozdíly jsou viditelné již po prvním sezení - dochází k redukci tkáňové fibrózy, lipolýzy a ke stimulaci produkce kolagenu, redukci jemných linií a vrásek i na těch nejchoulostivějších místech, přemodelování kontur obličeje, úbytku celulitidy.  Kůže se rychle regeneruje, zanechává pocit pevné, hladké, lépe tónované pokožky a působí uvolněně.
Ošetření se skládá ze „základního“ programu, který trvá cca 20 minut – je zaměřen na obecné kožní potíže (např. celulitida, edém…) a pokračuje desetiminutovým „zaměřeným“ programem, který působí na konkrétní nedokonalosti (např. povadlou kůži v oblasti dolních stehen/paží, povislé zadní partie, lifting obličeje, dekoltu…).
Ošetření lze absolvovat 1 X denně (7 dní v týdnu), pro dosažení vyššího efektu je ideální kombinace s anticelulitidní terapií těla nebo liftingovým ošetřením.


Treatment price: 1,590.00 CZK
  Ošetření těla - lymfatická drenáž + 6 partií těla

Díky ošetření s Icoone dochází ke zintenzivnění mikrocirkulačního krevního toku a lymfatického toku. Oblasti s přebytečným tukem stimulovány tak, aby získaly ohromující výsledky i na těch nejproblematičtějších místech. Rozdíly jsou viditelné již po prvním sezení - dochází k redukci tkáňové fibrózy, lipolýzy a ke stimulaci produkce kolagenu, redukci jemných linií a vrásek i na těch nejchoulostivějších místech, přemodelování kontur obličeje, úbytku celulitidy.  Kůže se rychle regeneruje, zanechává pocit pevné, hladké, lépe tónované pokožky a působí uvolněně.
Ošetření se skládá ze „základního“ programu, který trvá cca 20 minut – je zaměřen na obecné kožní potíže (např. celulitida, edém…) a pokračuje desetiminutovým „zaměřeným“ programem, který působí na konkrétní nedokonalosti (např. povadlou kůži v oblasti dolních stehen/paží, povislé zadní partie, lifting obličeje, dekoltu…).
Ošetření lze absolvovat 1 X denně (7 dní v týdnu), pro dosažení vyššího efektu je ideální kombinace s anticelulitidní terapií těla nebo liftingovým ošetřením.


Treatment price: 2,190.00 CZK

Ďalšie skrášľovacie procedúry

Aby bylo kosmetické ošetření kompletní, vyberte si z dalších nabízených služeb, uvedených níže, např. barvení řas, úprava obočí, depilace voskem

Zobrazení procedur
Barvení řas   Barvení řas
Barvení obočí   Barvení obočí
Depilace obličeje / částečný   Depilace obličeje / částečný
Korektura obočí   Korektura obočí
Goethovo namesti 7, 353 52  Mariánské Lázně, Česká Republika Telefon: +420-354-631-111
Telefonická rezervace: +420 354 631 114, Rezervace faxem: +420 354 631 200, E-mail: hvezda@badmarienbad.cz,
GPS Koordináty:N 49°58'49" E 12°42'12"
Danubius Health Spa TÜV
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Danubius Health Spa Resort Hvězda