newsletter program pro
stálé zákazníky
"Imperial, lázně a styl"
Danubius Health Spa Resort Imperial****Superior

Danubius Health Spa Resort Imperial**** Superior

Goethovo namesti 7, 353 01 Mariánské Lázně, Česká Republika, Telefon: +420 354 631 111, E-mail: imperial@badmarienbad.cz
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

"Imperial, lázně a styl"

  • Nové léčebné oddělení Neapol Spa Centre.
  • Procedury z přírodních léčivých zdrojů.
  • Vlastní minerální pramen ke koupelím – Balbínův pramen.
  • Aqua wellness centrum s bazénem v resortu Hvězda.
  • Kosmetické studio Beauty Comfort Zone.
  • Propojení krytými promenádami a koridory s lázeňskými hotely Nové Lázně, Centrální Lázně a Maria Spa Courtyard.

Mariánské Lázně byly již od svého založení důležitým lázeňským místem a často se stávaly dostaveníčkem mnoha královských rodin. Abychom uctili tyto slavné a významné návštěvníky, propojili minulost s budoucností, rozhodli jsme se na původním místě, na kterém dříve stával lázeňský dům „Kaiser von Österreich – U císaře rakouského“, postavit novou budovu v imperiálním stylu s názvem hodným této myšlenky. Imperial nabízí svým hostům 36 luxusních pokojů, 40 podzemních parkovacích míst, lobby bar a kavárnu Imperial. Spolu s Neapolí je součástí jedinečného historického lázeňského resortu Hvězda.

Ubytování

134 pokojů kategorie Superior, Superior Plus, Suite a apartmá. Dětský koutek, Wifi internet v celém hotelu a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, parkoviště v Marienbad Health Spa Resortu, podzemní garáže v Imperialu.

LÉČENÍ
Ordinace lékařů a léčebné oddělení v resortu Hvězda, nové léčebné oddělení Neapol Spa Centre, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur.
Část procedur se poskytuje v hotelech Centrální Lázně a Maria Spa Courtyard. Vlastní minerální pramen ke koupelím – Balbínův pramen.

WELLNESS & BEAUTY
Aqua wellness centrum s největším hotelovým bazénem v Mariánských Lázních (150 m2), whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a tepidariem. Za poplatek: Solná jeskyně, koupele, masáže, sigoroll, slidestyler, parafango, programy proti celulitidě, kosmetické studio Beauty Comfort Zone, kadeřnictví.

CERTIFIKÁTY
TÜV, EuropeSpa med, Medispa.Goethovo namesti 7, 353 01 Mariánské Lázně, Česká Republika Telefon: +420 354 631 111
Telefonická rezervace: +420 354 631 111, Rezervace faxem: +420 354 631 200, E-mail: imperial@badmarienbad.cz,
GPS Koordináty:N 49°58'49" E 12°42'12"
Danubius Health Spa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Danubius Health Spa Resort Imperial