newsletter program pro
stálé zákazníky
„Jedinečná historická atmosféra v luxusních lázních“

Maria Spa**** Superior

Goethovo 1., 35343 Mariánské Lázně, Česká Republika, Telefon: +420-354-634-111, E-mail: mariaspa@badmarienbad.cz
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

„Jedinečná historická atmosféra v luxusních lázních“

  • Nově zrekonstruovaná část historického lázeňského letoviska Nové & Centrální Lázně v Mariánských Lázních.
  • Jedna z nejstarších a nejvýznamnějších budov v Mariánských Lázních s původními rašelinovými koupelemi, které se datují do roku 1882.
  • Úžasná poloha a výhled na kolonádu a park.
  • Maria Spa je místem, kde vyvěrá Mariin pramen – přírodní CO2, podle kterého je město Mariánské Lázně pojmenováno.

Mariiny Lázně jsou jedinečným produktem odrážejícím historii Mariánských Lázní. Lázeňský resort zaměřený na využití přírodních zdrojů je prvním místem v Evropě a možná i na světě, kde se začalo léčit účinky přírodní rašeliny (historický název Moorbad). Mariiny Lázně jsou také místem vývěru přírodního CO2 Mariina plynu, který dal základ názvu města - Mariánské Lázně.
    
Zárukou neopakovatelného zážitku v historickém ambiente jedné z nejstarších budov Mariánských Lázní bude komfortní ubytování ve 20 pokojích a unikátní lázeňský komplex s jedinečnými procedurami využívajícími přírodní Mariin plyn CO2 a rašelinu, který bude propojen krytými a vytápěnými kolonádami (promenádami s historickými expozicemi) s hotely Nové Lázně, Centrální Lázně. 

Historie

Původní „Slatinné lázně“ byly vybudovány arch. Friedrichem Zicklerem v letech 1881-1882 v blízkosti pavilónu Mariina pramene. V přízemí bylo 34 kabin slatinných koupelí, kde každá kabina měla svoji odpočívárnu a šatnu, dále zde sloužila rozlehlá prosvětlená hala s relaxačními lůžky.

Slatinné lázně měly v Mariánských Lázních dlouhou tradici, již v roce 1903 poskytovaly více než 1 000 procedur denně. Dr. Nehr, jeden ze zakladatelů Mariánských Lázní, používal slatinu pro zábaly rukou a nohou. Poprvé celkovou slatinnou koupel vyzkoušel v roce 1823 Dr. Heidler.

Toto je také důvodem, proč jsou Mariánské Lázně považovány za první lázně na světě, kde byla poskytnuta první celková slatinná koupel.

Extra služby

  • Možnost neomezeného využívání komplexu Římských lázní v hotelu Nové Lázně
  • Možnost využití komplexu bazénu, saun v hotelu Hvězda (zdarma) a solné jeskyně v hotelu Hvězda (za poplatek)
  • Možnost využití Marienbad Kur & Spa karty
  • Exklusivní přístup do privátního relaxačního parku a zahrady s vlastním rybníčkem

Mariiny Lázně a jejich rekonstrukce je dalším krokem společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. k obnovení historického jádra Mariánských Lázní a místa jejich vzniku. Obnovením Mariiných Lázní dojde k rozšíření unikátního historického komplexu na Nové & Centrální & Mariiny Lázně, který se tak stane jedním z nejúžasnějších a nejzachovalejších skvostů lázeňské architektury nejen v České republice, ale v Evropě vůbec.  Hotel je nekuřácký.Goethovo 1., 35343 Mariánské Lázně, Česká Republika Telefon: +420-354-634-111
Telefonická rezervace: +420 354 634 111, Rezervace faxem: +420 354 634 200, E-mail: mariaspa@badmarienbad.cz,
GPS Koordináty:N 49°58'49" E 12°42'12"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Emporium Wellness and Beauty
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Maria Spa