newsletter program pro
stálé zákazníky
"Místo setkání na lázeňském ostrově"
Spa Hotel Grand Splendid***
Kúpeľný ostrov , 921 29  Piestany, Slovensko, Telefon: +421-33-775-42-11, E-mail: splendid@spapiestany.sk
Promiňte Překročil jste dobu vyhledávání

Spuštění nové rezervace


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Spa Hotel Grand Splendid - Léčebné služby

Světoznámé lázeňské město Piešťany  se proslavilo svými jedinečnými prameny léčivé vody. Jedinečný léčivý účinek pramenů už po dlouhé generace zmírňuje bolesti pacientů, trpících různými nemocemi. Slavný symbol Piešťan - muž lámající berle - věrně odzrcadluje léčivé účinky přírodního bohatství obce. Zobrazení zázračného účinku, který tato socha symbolizuje, není vůbec nadsazené, vždyť díky zdejším procedurám už mnoho pacientů mohlo zahodit své berle. Bylo to tak v minulosti, je to tak i v současnosti, a uděláme vše pro to, aby to tak zůstalo i v budoucnu.

Přírodní léčiví prameny
Lidé už po staletí navštěvují Piešťany kvůli jejich jedinečným léčivým zdrojům, díky tomu tu byly později vybudovány i lázně.
O termální vodě, bohaté na minerály a o sirném bahnu se lékaři zmiňovali už ve 14. století.

Prameny teplé vody s obsahem síry
Vodní prameny v Piešťanech mají vysoký obsah minerálních látek (1500mg/liter), vedle toho i značné množství sirovodíku a jiných volných plynů. Prameny vytryskují na povrch z hloubky 2000 metrů, ze zlomů, vzniklých důsledkem tektonických pohybů. Teplota vody pramenů se pohybuje mezi 67°C a 69°C, denní průtok vody dosahuje i 3 miliony litrů.

Sirné bahno
Sirné bahno je ojedinělé nejen v Evropě ale i ve světě. Jeho jedinečná léčivá síla je výsledkem vzájemného působení homogenizovaných usazenin v obtokovém ramenu řeky Váh a pramenů sirné teplé vody.

Bahno má značný antifungální účinek. Pro potřeby balneologie je bahno připraveno speciálním postupem, během kterého v něm vlivem mnoha chemických a biologických reakcí probíhají různé dozrávací a regenerační procesy. Použité bahno je mastné, plastické, má mazlavou, máslovitou konzistenci, vynikající teplo vodivé vlastnosti. Ochlazuje se čtyrnásobně pomaleji než voda, oproti které má 350x  větší viskozitu. Bahno se používá přibližně 45°C teplé, doba trvání lokálního zábalu nebo zábalu celého těla je 20 minut. Výsledkem zábalu je přehřátí celého těla anebo ošetřovaných částí, v závislosti od oblasti použití. Bahenní zábal zmirňuje otoky kloubů, snižuje napětí svalů, povzbuzuje zásobování vaziva a chrupavek výživnými látkami. Má příznivé účinky na protizánětové a imunitní procesy organizmu, čím zabraňuje odbourávání elastinu, kolagenu a kyseliny hylauronové, a tak zlepšuje činnost chrupavek, vaziva a kloubů.

Indikace
Revmatické onemocnění pohybového ústrojenství (chronické zápaly kloubů, Bechterewova nemoc, zápal vaziva, fybromylagie) degenerativní bezzánětové  revmatické nemoci (opotřebování kloubů, metabolické arthropatie - dna, předčasné stárnutí svalového a kostního systému), poruchy nervového systému (úsad, CB-syndrom, ochrnutí nervů, poruchy držení pohybového ústrojenství), ortopedické potíže (vychýlení páteře, jiné poruchy páteře, zranění a rehabilitace po ortopedických operacích)

Kontraindikace
Infekční nemoci,  poruchy krevního oběhu způsobené srdcovými poruchami, akutní trombóza, a trombophlebitida, akutní zánětové (revmatické) nemoci, zhoubné nádory, akutní psychóza, instabilní cukrovka s opakovanou aciditou, těhotenství,  závislost na alkoholu a drogách, inkontinence, stav, vyžadující si péči, vykonávanou třetí osobou, časté epileptické záchvaty.

Procedury

Ordinace lázeňských lékařů jsou umístěny v hotelu. Terapeutické ošetření mají hosté k dispozici v balneo-rehabilitačním centru, které je s hotelem bezprostředně spojeno chodbou.

Léčebné procedury v Spa Hotel Grand Splendid


Kúpeľný ostrov , 921 29  Piestany, Slovensko Telefon: +421-33-775-42-11
Telefonická rezervace: +421 33 775 4999, Rezervace faxem: +421 33 775 4112, E-mail: splendid@spapiestany.sk,
GPS Koordináty:N 48°35'35.5" E 17°50'58.1"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness ESPA certificate
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Spa Hotel Grand Splendid