newsletter program pro
stálé zákazníky
"V útulném zákoutí tichého parku"
Depandance Morava***
Prírodné liečebné kúpele Smrdáky , 906 03 Smrdaky, Slovensko, Telefon: +421-34-657-51-01, E-mail: reservations.smr@spasmrdaky.sk

Ceny vázané na heslo

Chcete si rezervovat pokoj? Jenom klepněte na gombík ŽÁDOST O POKOJ a vyplňte formulář žádosti o nabídku. Naši nabídku Vám pošleme do 24 hodin.

ŽÁDOST O POKOJ


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Depandance Morava - Léčebné služby

Léčivá voda lázní Smrdáky
V lázních Smrdáky jsou základem regenerujících a relaxačních ošetření blahodární účinky minerální vody bohaté na sirovodík. Léčivou sirovodíkovou vodu ve Smrdákech získávají ze dvou pramenů, z pramene Josef I. a Josef II. Zdejší voda má následovní balneologické vlastnosti: přírodní léčivý účinek, mírný obsah minerálů, bohatá na hydrokarbonát, karbonát chloridu a sodík, sírová voda s vysokým obsahem kyseliny bórové, studená (teplota vody 13 °C), hypotonická, alkalická, s obsahem sirovodíku přibližně 600 mg/l.

Léčivé bahno lázní Smrdáky
Minerální bahno je peloid, který se na povrch dostává spolu se sirovodíkovou vodou přes sprašnou půdu na okolí. Mimořádně účinné, léčivé bahno se formou zábalů úspěšně používá na léčení nemocí kloubů a páteře.

Indikace
Lupénka, atopický ekzém, chronická ekcém, neuroderma, svědění, prurigo, ichtyosis, skvrnitá scleroderma, para-prosiasis, jednotlivé formy akné (obyčejné akné, acne indurata, acne conglobata, acne rosacea), rosaceiform dermatitis, stavy po popáleninách, zánět kloubů s lupénkou, revmatický zánět kloubů, nemoci stavců, Bechterewova nemoc; Coxarthritis I.-IV. (A, B, C)

Kontraindikace
Bronchiální astma, epilepsie, těhotenství, těžké nemoci srdce a krevního oběhu, infekční nemoci, akutní thrombophlebitida, akutní psychóza, instabilní cukrovka, závislost na alkoholu a jiné návykové látce, inkontinence

Léčebné služby

Lékařské ošetření jsou k dispozici od pondělí do soboty mezi 7:30 a 16:00 hodinou. Ošetření neposkytujeme v neděli a ve dnech státních svátků (1.1, 1.6., velký pátek a velikonoční pondělí, 1.5., 8.5., 5.6., 29.8., 1.9., 1.11., 17.11., 24.12., 25.12., 26.12.)

Léčebné procedury v Depandance Morava


Prírodné liečebné kúpele Smrdáky , 906 03 Smrdaky, Slovensko Telefon: +421-34-657-51-01
Telefonická rezervace: +421 34 695 9173, Rezervace faxem: +421 34 657 5135, E-mail: reservations.smr@spasmrdaky.sk
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Depandance Morava