newsletter program pro
stálé zákazníky
"Příjemný oddech s velkolepým jídlem"

Hotel Vietoris**

Prírodné liečebné kúpele Smrdáky , 906 03  Smrdaky, Slovensko, Telefon: +421-34-657-51-01, E-mail: reservations.smr@spasmrdaky.sk

Ceny vázané na heslo

Chcete si rezervovat pokoj? Jenom klepněte na gombík ŽÁDOST O POKOJ a vyplňte formulář žádosti o nabídku. Naši nabídku Vám pošleme do 24 hodin.

ŽÁDOST O POKOJ


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

"Příjemný oddech s velkolepým jídlem"

  • Lázně Smrdáky jsou jedny z nejúčinnějších lázní na světě v oblasti léčby kožních nemocí a nemocí svalového systému. Lázně jsou známé svoji přírodní minerální vodou, bohatou na  sirovodík, a léčivým sírovým bahnem.
  • Léčebné služby Lázní Smrdáky jsou k dispozici u vchodu lázeňského komplexu, jenom na krok pro hosty Hotelu Vietoris, který se nalézá naproti obecnému náměstí.

POKOJE A SLUŽBY

30 pokojů standart/superior s vlastní koupelnou, televize, telefon, lednice, na požádání minibar a sušič na vlasy.
Pošta, prodejna suvenýrů, knihovna, sejf, fax, Internet, prádelna, transfer, bezplatné parkoviště.

LÉČEBNÉ, WELLNESS, FITNESS

Ošetření unikátní léčivou minerální vodou a zábaly sírovým bahnem, regenerující ošetření, rehabilitační ošetření, tělocvična, perličková koupel, fitness centrum.
Tenis, odbíjená, stolní tenis, půjčovna kol, kadeřnictví, salón krásy, programy na volný čas, prohlídky města.

DALŠÍ SLUŽBY

Stravování poskytujeme v Restauraci Vietoris, v lobby baru a na letní terase hotelu. Restaurace Vietoris s nabídkou místních a mezinárodních jídel.Prírodné liečebné kúpele Smrdáky , 906 03  Smrdaky, Slovensko Telefon: +421-34-657-51-01
Telefonická rezervace: +421 34 695 9173, Rezervace faxem: +421 34 657 5135, E-mail: reservations.smr@spasmrdaky.sk
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X Hotel Vietoris