newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Certifikáty

Certifikát TÜV
Vyžívejte se v kvalitních službách našich hotelů, certifikovaných TÜV Rheinland, od prvního do posledního dne.
TÜV je mezinárodně uznávaný certifikační systém v oblasti medical wellness. Takovou certifikaci mohou získat jenom nejméně čtyřhvězdičkové hotely, splňující dalších více než 300 kriterií a poskytujících relaxující atmosféru, jedinečnou kuchyň a atraktivní wellness oddělení.

Hotely Danubius disponující certifikátem TÜV
Danubius Health Spa Resort Margitsziget (Budapest) |  Danubius Health Spa Resort Hévíz (Hévíz) | Danubius Health Spa Resort Bük (Bükfürdő) | Danubius Health Spa Resort Nové Lázné (Mariánské Lázně) | Danubius Health Spa Resort Thermia Palace (Piestany) | Danubius Health Spa Resort Sovata (Sovata)


Cena kvality Maďarská turistika, European Hospitality Quality

Mnoho Danubius hotelů každoročně získává tuto cenu. Cena je zárukou, že služby, poskytované hotelem skutečně dosahují požadavky kladené na tuto kategorii, jakož i zárukou, že hotel splní tak očekávání hostů, jako i očekávání odvětví.   

 


Evropské královské lázně

Wellness se vznešenou elegancí v Budapešti, Sárvári a v Mariánských Lázních – Evropské královské lázně s bohatými tradicemi, kde našli vyzdravení a odpočinek šlechtici a slavné hlavy států – kde hrála zkušenost a tradiční pohostinství vždy důležitou roli při léčebných a revitalizačních procedurách. Danubius poskytne královskou obsluhu každému svému hostu.


Certifikáty kvality

Léčebné procedury a služby, poskytované v Piešťanech, kvalifikuje ne jen jejich historická minulost a spokojenost hostů, jejich kvalitu potvrzuje také množství auditů a certifikátů. Za uplynulých pět let získali certifikát TÜV Rheinland Medical Wellness ISO 9001:2000.
Systém managementu kvality ISO 9001:2000 certifikuje úroveň komplexní lázeňské péče, regeneračních a relaxačních pobytů, ubytovacích, restauračních, konferenčních a jiných služeb.
Certifikát vydala společnost SGS United Kingdom Ltd.


Certifikát Medispa

Léčebné lázně Mariánské Lázně, disponující certifikátem Medispa, zaručují v oblasti léčebné péče služby špičkové kvality.  

Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X