newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 
Hévíz

JEZERO HÉVÍZ, SILA PŘÍRODY

  • Světoznámé lázeňské město leží na dosah ruky od Balatonu (největšího jezera střední Evropy)
  • Termální jezero Hévíz, s rozlohou 4,5 ha, je druhé největší přírodní teplovodní jezero na světě – avšak největší takovéto jezero na světě, vhodné na koupání
  • Teplovodní prameny, napájející jezero Hévíz, jsou mimořádně bohaté na léčivé minerální látky, bahno získané ze dna jezera, se používá jako pleťový zábal, anebo formou omlazujících procedur.
  • Jedinečný zážitek z koupání po celý rok – ať prší, sněží nebo svítí slunce! Teplota vody v jezeře je v létě kolem příjemných 33 - 35°C, ale ani v nejchladnější zimní dny neklesne pod 23°C – a tak můžete zažít jedinečný zážitek z koupání třeba i když sněží.
  • Na nafukovacím plovacím kruhu z půjčovny se můžete nechat pohodlně unášet na hladině vody se studeným pivem, nebo zajímavou knížkou v ruce. Nechte se unášet pohledem na obrovské tmavě růžové květy indického lekna červeného.
  • Při výletech v chráněné přírodní oblasti, obklopené hustými lesy, můžete poznat také speciální mikroklimat této oblasti. Nechte se zlákat na příjemnou procházku kolem jezera, anebo si prohlídněte pozoruhodnosti města Keszthely!
  • V létě se ponořte do jiskřivým slunečním zářením vykouzlené sluneční lázně, o Vaši zábavu se postarají početné koncerty a festivaly v přírodě.   

Charakteristika termální vody

Léčivá voda s obsahem síry a různých minerálů, vznikla před 2000 lety v důsledku vulkanické činnosti. Jezero Hévíz je největším přírodním teplovodním jezerem na světě, vhodným také na koupání. Je vědecky dokázané, že jeho voda se dá úspěšně použít k léčbě nemocí pohybového ústrojenství, i v rámci pooperační rehabilitace.  


Quick view

Danubius Health Spa Resort Hévíz ****

 Superior

"Tradice a odbornost"

4.8/5 976 Hodnocení

Min. cena EUR 157,00 za pokoj/noc Rezervace Nabídky
Quick view

Danubius Health Spa Resort Aqua ****

"Neobmezený oddych, prázdniny all inclusive"

4.8/5 757 Hodnocení

Min. cena EUR 167,00 za pokoj/noc Rezervace Nabídky
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X