newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Co máme na mysli pod pojmem procedury?

Co máme na mysli pod pojmem léčebné lázeňské procedury? Jak to funguje?

Terapeutické léčebné rekreace jsou založeny na komplexním spa - ošetřovacím programu, který obsahuje ošetření, individuálně upravené s přihlédnutím na lékařskou konzultaci a na Váš zdravotní stav.

  • Po příchode do hotelu Danubius Health Spa dostanete termín k jednomu z lázeňských lékařů s dlouholetou praxí. Během konzultace bude analyzovaný Váš zdravotní stav a potřebné lékařské ošetření.

  • Lékař na základě této analýzy sestaví Váš individuální program ošetření. Programy, v zájmu dosažení co nejlepšího výsledku, kombinují přírodní ošetření s fyzioterapií, elektroterapií, léčebnými zábaly a masáží. Podle vývoje léčby může lékař předepsané procedury pozměnit i během Vašeho pobytu.

  • Vedle léčebných procedur je v naší nabídce také bohatý výběr možností oddechu, respektive široká paleta wellness ošetření, aby jste se z našeho hotelu vrátili domů zaručeně oddechnutý a svěží.

  • Léčebné procedury využívají přírodní zdroje, které jsou k dispozici v jednotlivých krajinách, od minerální termální vody, přes sírové bahno a pramenitou vodu až po přírodní plyny. Využívání přírodních zdrojů má bohaté tradice a minulost, kterou spájíme s lékařskými znalostmi v zájmu dosažení co nejlepších výsledků.

  • Pokud v našem hotelu strávíte delší léčebný pobyt, Váš lékař vykoná i závěrečné vyšetření a poskytne Vám rady ohledně životosprávy.

V zájmu dosažení optimálních výsledků ošetření doporučujeme 2 - 3 týdenní léčebné pobyty.Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X