newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

O nás
 

V SOULADĚ S PŘÍRODOU...

Hotely Danubius Health Spa stojí na následovných šesti pilířích:

  • Přírodní zdroje - základ ošetření...
  • Odborní lékaři - během procedur Vám budou pomáhat a provázet Vás odborní lékaři s dlouholetou praxí a poradci v oblasti životosprávy.
  • Terapeutické ošetření - používáme následovné účinné léčebné ošetření, kterými se léčili už generace lázeňských hostí: Fyzioterapie, elektroterapie, balneoterapie (ošetření terminální vodou), hydroterapie, rehabilitační masáž, zábaly, inhalace.
  • Relaxační centra - zařízení a služby na vysoké úrovni, které Vám pomohou relaxovat a zbavit se stresu. Mnohé wellness ošetření využívají uklidňující účinek přírodních zdrojů.
  • Fitness a kosmetika – hledejte Danubius Premier Fitness, respektive Emporium fitness a naše kosmetické produkty...
  • Danubius Healthy Choice – Kromě chutných místních jídel nabízíme i chutné a zdravé alternativy - s předem vypočteným obsahem kalorií.

Poznejte naše wellness a léčebné služby:

Certifikáty
 

 

Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X