newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Wellness & Kosmetika

Naše wellness pobyty a ošetření kladou důraz na relaxaci a omlazování. V našich hotelech se setkáte se širokým výběrem relaxačních a kosmetických ošetření a budete mít i množství možností na zvyšování svého stupně vitality.

Mnoho našich tradičních zdravotních ošetření je účinných také při použití v rámci prevenčních programů, a velká většina přírodních zdrojů má rovněž omlazující a energetizující účinek. Některé naše hotely okouzlí hosty velkolepými bazény, saunami a hydro- a wellness odděleními.

NAŠE NABÍDKA:

  • Vodní svět: Bohatý výběr bazénů, termálních lázeňských komplexů, masážních bazénů, teras na slunění, saun a parních koupelí.
  • Relaxační ošetření: Vedle takových samozřejmých předností, jako je relaxace a odbourávání stresu, mají masáže a lázeňské procedury také mnohé další příznivé fyziologické účinky. Ať je už důvodem Vašich tělesných bolestí práce, sport nebo každodenní stres, wellness ošetření (například masáž) uvolní napjaté nebo bolavé svaly, respektive klouby. Příznaky artritidy, revma a chronických bolestí zad je rovněž možné tlumit.
  • Fitness kluby a skupinový tělocvik: Postaráme se o Vaše fitness a zdravotní nároky. Dokonale vybavené posilovny, individuální poradenství a mnoho druhů skupinového tělocviku (aqua fitness, jóga, Pilates , tai chi a nordic walking) Vám pomohou rozvíjet zdatnost, sílu a ohebnost. Naši přátelský a ochotný učitelé uspokojí požadavky hostí všech věkových skupin a každého stupně zdatnosti, a postarají se o to, aby byl Váš tréning bezpečný a efektivní, a aby jste z něho měli požitek.
  • Kosmetika: My v Danubiuse přesně víme, že chcete-li se cítit co nejlépe, to Vám pomůže, aby jste i co nejlépe vypadali. V rámci modernizace našich služeb jsme pod jménem Emporium vytvořili zajímavou, novou kosmetickou a wellness koncepci. Našim hostům v klidném, příjemném prostředí nabízíme osobní pozornost, odborné poradenství, obsluhu na jedinečné úrovni, respektive osvědčené ošetření.

Které léčivé lázně a krajiny Vám doporučujeme?
Všechny Danubius Health Spa hotely. Mezi naše vyzvednuté nabídky patří maďarský Hotel Margit-Sziget, Hotel Aqua, Hotel Bük, český Hotel Hvezda-Skalník a Hotel Nové & Centrální Lázně, slovenský Hotel Thermia Palace a Hotel Balnea Esplanade Palace, jakož i rumunský Hotel Sovata.

 


WELLNESS NABÍDKY

   opět
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X