newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Danubius Healthy Choice

Danubius Healthy ChoiceJídelní lístek a sortiment bufetu Danubius Healthy Choice nabízí chutné jídla připravené z kvalitních surovin. Nízkokalorické jídla se sníženým obsahem cukru a tuků vybíráme z mistrovských díl mezinárodní, vegetariánské, organické a místní kuchyně.

Zdravá snídaně
Dnes už každý ví, jaké důležité je začít den zdravou snídaní. Důležitá je ne jenom proto, aby tělo načerpalo energii, zdravá snídaně také dokonale „nastartuje“ látkovou výměnu. Složené uhlohydráty, bohaté na vlákniny, doporučují také odborníci, proto sortiment „Healthy Choice“ nabízí bohatý výběr obilných semínek a takových zdravých jídel jako bio zeleninové šťávy, bio mléko nebo čerstvé bio klíčky.

Lehká jídla „Healthy Choice“
V sortimentu jídel Healthy Choice nabízíme jídla se sníženým obsahom cukru a tuků, při jejich přípravě se používají charakteristické suroviny mediteránské diety, například olivový olej, různé ovoce, zelenina, obilniny a samozřejmě ryby. Upřednostňujeme nenasycené tuky, jako například řepkový olej, které podporují snižování hladiny cholesterolu. Vedle toho doporučujeme jíst ke každému jídlu salát, nebo jinou zeleninu.

Salátový bar
Vytvořte si svůj vlastní salát ze širokého sortimentu nabízené zeleniny a salátů. Zelenina obsahuje nejen spoustu vitamínů, ale má i vysoký obsah minerálních látek, podporujících příznivé účinky bifidobakterií v žaludku. Pomáhají také snižovat hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Při přípravě salátových nálevů se vyhýbáme používání nasycených mastných kyselin a olejů, například majonézy, které mají na zdraví prokázaně nepříznivý vliv.

Čerstvé ovoce
Doporučovaná dávka čerstvého ovoce je 3 – 4 kusy denně. Ovocné vlákniny nejen podporují „užitečné“ bakterie v žaludku, ale pomáhají také snižovat vysokou hladinu cholesterolu v krvi. Kromě toho mají i vysoký obsah vitamínu C s antioxidačními účinky. 

 

 

Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X